עמוד הבית       החלק האומנותי       יצירת קשרנכתב בתחילת שנת 2018

מי שמחפש ציורים עם ערך כספי, לא יקנה אומנות דיגיטלית.
ערכה של האומנות הדיגיטלית נמדד רק ביופיה או באמירה שהיא מוסיפה לבית .

שלא כמו יצירות שמן או אקריליק שנמכרות לעיתים במליוני דולרים והן בסך הכל צ'ק, ערבות בנקאית שאנשים תולים על הקיר בגלל הערך הכספי שלהן. ולפעמים מדובר בדברים מכוערים במיוחד שהייתי יכול לשרבט בכמה דקות. לפעמים זה מצחיק אותי ולפעמים מכעיס... אולי זה מה שזה אמור לעשות...

בכל מקרה, אני מאמין גדול בעתיד האומנות הדיגיטלית, שתתקיים לצד הצ'קים על הקיר ותחיה בצורה אחרת בגישה אחרת.

את הציורים שתראו כאן ציירתי במשך שנה לפני כשנתיים והצעתי אותם למכירה כהדפסים במחיר של 2000 ש"ח לציור. אבל המכירות לא היו כפי שקיוויתי ולא הצלחתי להבין למה.

שמתי את החלק האומנותי בחיי בצד לשנתיים שלמות
והתמקדתי ביצירת גרפיקה למשחקים ואיור ספרים.

והנה לפני כמה ימים בעקבות ציור שראיתי , מכוער מאוד, שנמכר ב $750,000 התחלתי לחשוב שוב, ואז עלתה לי ההבנה של עניין הצ'קים וכל מה שרשמתי בהתחלה.
חשבתי לעצמי, מה עושים ? איך מוכרים אומנות דיגיטלית ? הרי יש מלא אנשים שרוצים ציורים יפים על הקיר בבית ולא מעניין אותם הערך הכספי שלהם, חשוב להם רק שזה יהיה יפה. הם קונים הדפסים של ציורים יפים שהמקור שלהם הוא בציור שמן וההדפס חסר ערך, בדיוק כמו הדפס של ציור דיגיטלי.

הם קונים אותו נאמר בחנות בעיר, במחיר ממוצע של 600 ש"ח , נאמר גודל של מטר על מטר ממוצע שזה משאיר רווח של 150 ש"ח למדפיס, 150 ש"ח למוכר 150 ש"ח להוצאות הפקה תפעול ושינוע ו150 ש"ח תמלוגים לאמן.


150 ש"ח תמלוגים לאמן. בא לי לנסות את זה.

אני מוכר את הזכות להדפסה אחת של ציור מכל הציורים שתיכף תראו במחיר 150 ש"ח ליצירה. הרוכשים יקבלו ממני קישור להורדת קובץ שממנו תוכלו להדפיס הדפסה אחת בלבד באיזה גודל שתרצו יחד איתו תקבלו מספר סידורי שיאשר את העותק שלכם.


אני מניח שלא כולם הגונים כמוכם ובטח יהיו את אלו שידפיסו לכל החברים בלי חשבון, אבל אין לי דרך לאכוף את זה אני יכול רק לבקש שתשלמו לי את ה750,000 $ סליחה את ה150 ש"ח כשאתם מדפיסים.


אז ללא הקדמה נוספת. קבלו אותם :